2009/2010
Eredményes szavalóverseny Hatvanban

2016. április 6-án Kovács Adrienn Éva (11.d) és én, Ferencz Mirjam (11.d) Hatvanban a „Jöjj el szabadság!” néven meghirdetett szavalóversenyen vettünk részt, amelyre Kiss Judit tanárnő készített fel minket.

Bővebben...
 
Szakmai Érettségi Tárgyak Verseny

Az idén 2015. április 16-17-én rendezték meg országos szinten a Szakmai Érettségi Tárgyak Versenyét Szolnokon.

Hat tanuló képviselte iskolánkat.

Bővebben...
 
2012. ÉVI GÉPÍRÓ- ÉS SZÖVEGSZERKESZTŐ-BAJNOKSÁG

Kovács Péter szereti a kihívásokat, ezért a bajnoki versenyen a szövegszerkesztési feladaton kívül gépírásból is indult, ahol 30 perces másolás a feladat. Gépírás, valamint szövegszerkesztés „A” kategóriában a tanulók között 1. helyen végzett. Szövegszerkesztésben az ifjúsági versenyzők között Szajcz Péter 3. lett. A 18-24 évesek kategóriájában Pászti-Nagy Kristóf 4., Hídvégi Dániel 6., Sipos Dániel 12. helyezést ért el. Mindhárman ebben az évben töltik 18. életévüket, ennek ellenére szép eredményeket értek el az ifjúsági versenyzők között.

 
Riportverseny

A Budapesti Kommunikációs és Üzleti Főiskola decemberben riportversenyt hirdetett középiskolásoknak „A világ, amelyben élek” címmel, melyre az ország minden részéről volt érdeklődő.

Bővebben...
 
Akikre büszkék vagyunk

Somodi Andrea 12.a - Országos gépíró verseny I. és VII. hely

Szajcz Péter - Országos és bajnoki szövegszerkesztő versenyek 2009. és 2010. - I. helyezés

Noszticzius Anna - SZÉTV. Országos 7. helyezés - Kiemelkedő Sporteredmények

Lévai Dániel 13.e - Országos Teöreök Aladár tanulói szövegszerkesztő verseny 2008. I. helyezés

Ferenc Judit - 12.a - Gépírás verseny országos VI. hely

Barta Nikolett - 13.e - Városi irodalmi verseny, különdíj

Toronyi Rita - 12.a - Kézilabda, atlétika versenyek megyei I. ill. II helyezések

 

Danyi Lilla - 13.e - SZÉTV. Országos 15. hely

Veréb Éva - 13.e - Városi irodalmi verseny, Sporteredmények

Nagy Ádám - 13.d - OKTV Angol nyelv 2. fordulóba jutott

Végh Hajnalka - 13.d - OKTV Német nyelv 2. fordulóba jutott

Vasas Yevette - 13.d - OKTV Német nyelv 2. fordulóba jutott

Simon Emese - 13.e - SZÉTV. Országos 13. hely

Molnár Alexanda - 13.d - Angol szépkiejtési verseny területi II. helyezett

Bagi Gábor - 12.d - Kertész Andor Matematika emlékverseny, városi II. hely

Kecskeméti Kitti - 13.e - Eger szerepe a Rákóczi szabadságharcban történelmi pályázat II. hely

Kovács Vivien - 13.e - Eger szerepe a Rákóczi szabadságharcban történelmi pályázat, III. hely

Bárdos Péter - 13.e - Eger szerepe a Rákóczi szabadságharcban történelmi pályázat I. hely

 
Eredményeink a 2009/2010-es tanévben

9.a

„Ki tud többet Egerről?” városi vetélkedő III. helyezés

Erdei Dániel, Smuczer Dániel, Molnár Gábor

felkészítő tanár: Kovácsné Török Andrea

Implom József Helyesírási verseny megyei V. helyezés

Komlósi Henrietta

felkészítő tanár: Kovács Jánosné

9.b

E-twinning verseny országos III. helyezés

Kovács Péter, Prokaj Edina, Rátkai Katalin, Sipos Dániel, Polonkai Linda

felkészítő tanár: Rozmán Éva

Teöreök Aladár országos tanulói gépíró verseny II. helyezés

Kovács Péter

felkészítő tanár: Lakatos Éva

9.d

„Jöjj el szabadság” versmondó verseny megyei I. helyezés

Jobbik Elizabeth

felkészítő tanár: Fűtő Mariann

10.a

Teöreök Aladár országos tanulói gépíróverseny országos V. helyezés

Péter Ilona

felkészítő tanár: Lakatos Éva

10.b

Teöreök Aladár országos tanulói gépíróverseny

Borics Ádám – országos IV. helyezés, Rajnai Rajmund – országos VI. helyezés

felkészítő tanár: Gergelyné Őszi Marianna

10.d

Teöreök Aladár országos tanulói gépíróverseny országos I. helyezés

Barta Gergő

felkészítő tanár: Lakatos Éva

„Jöjj el szabadság” versmondó verseny megyei III. helyezés

Hidvégi Dániel

felkészítő tanár: Rubóczky Éva

József Attila szavalóverseny megyei V. helyezés

Hidvégi Dániel

felkészítő tanár: Rubóczky Éva

11.a

Vállalkozási verseny középiskolásoknak - regionális I. helyezés, országos V. helyezés

Bakos Katalin, Török Diána, Tompa Barbara, Seiber Dóra, Márton Tímea

felkészítő tanár: Dér Tünde

Az életstratégiám a vállalkozás program keretében rendezett Diák Vállalkozók versenye – III. helyezés

Liktor Balázs, Ferencz Fanni, Takács Anita, Verebélyi Dóra

felkészítő tanár: Dér Tünde

11.b

2010. évi bajnoki szövegszerkesztő verseny országos IX. helyezés

Szajcz Péter

2010. évi Teöreök Aladár országos tanulói szövegszerkesztő verseny országos VIII. helyezés

Szajcz Péter

felkészítő tanár: Lakatos Éva

11.c

 

Városi Költészet Napi Verseny – II. helyezés

Tóth Gergő, Oláh Eszter, Berényi Lilla

felkészítő tanár: Kiss Judit

11.d

„Mit ránk hagytak a századok…” Árpád emlékezete országos történelmi vetélkedő – IV. helyezés

Kisbakonyi Blanka, Schwarcz Melinda, Kormos Dóra

felkészítő tanár: Figeczki István

EKF német szépkiejtési verseny - regionális I. helyezés

Czajner Dániel

felkészítő tanár: Szabó Martina

Szép magyar beszéd verseny

Kisari Zalán – megyei I. helyezés, országos döntőbe jutott

felkészítő tanár: Kiss Judit

Édes anyanyelvünk nyelvhasználati verseny megyei I. helyezés

Schwarcz Melinda

felkészítő tanár: Kiss Judit

Kertész Andor matematika emlékverseny - megyei II. helyezés

Bagi Gábor

felkészítő tanár: Nagy Erika

Kertész Andor matematika emlékverseny

A szakközépiskolák versenyében iskolánk II. helyezést ért el.

2010. évi Teöreök Aladár országos tanulói gépíró verseny - országos IV. helyezés

Kis Vivien

felkészítő tanár: Dávid Tamásné

12.e

Édes anyanyelvünk nyelvhasználati verseny országos döntőjében Sátoraljaújhely város emlékplakettjében részesült

Szabó Brigitta

felkészítő tanár: Kovács Jánosné

Városi Szónoki beszédíró verseny III. helyezés

Szabó Brigitta

felkészítő tanár: Kovács Jánosné

12.d

„Eger város jó tanuló – jó sportolója”

Tóth Boglárka

13.d

Városi Költészet Napi Verseny – II. helyezés

Juhász Alexandra, Jacsó Szabina, Vincze Dóra

felkészítő tanár: Ködöböczné Tóth Ágnes

13.e

Szakmai előkészítő érettségi tárgyak versenye (SZÉTV) - országos VII. helyezés

Noszticzius Anna

felkészítő tanár: Nagyjánosi Gyuláné

2010. évi bajnoki szövegszerkesztő verseny országos I. helyezés

Szajcz Péter

felkészítő tanár: Lakatos Éva

2010. évi bajnoki szövegszerkesztő verseny országos IV. helyezés

Lévai Péter

felkészítő tanár: Lakatos Éva

A Gárdonyi Alapítvány által meghirdetett irodalmi pályázat I. helyezés

Barta Nikoletta

felkészítő tanár: Kiss Judit

Sporteredményeink

Csapat országos eredmények:

  • Kispályás Floorball Diákolimpia Országos Döntő 2. helyezés

A csapat tagjai: Balla Zsófia 9/D, Karkusz Petra 10/A, Hegyi Zsófia 10/C, Salga Vivien 10/B, Balizs Andrea 11/B, Karkusz Lilla 11/B

edző: Barta Gábor

  • Amatőr Kosárlabda Diákolimpia Országos Döntő 6. helyezés

A csapat tagjai: Jékli Alexandra 12/E, Kovács Lilla 11/C, Gál Andrea 11/C, Kovács Beáta 11/B, Balogh Zsanett 11/B, Somlyai Zita 10/A, Péter Ilona 10/A, Prokaj Zsófia 12/D, Magyari Anna 10/B, Noszticzius Anna 13/E

edző: Kiss Tamás

 

Egyéni országos eredmények:

  • Basic Aerobic Diákolimpia Országos Döntő 1. helyezés

Tóth Boglárka 12/D

testnevelő: Kiss Tamás, edző: Ódor Viktória

  • Íjászat Diákolimpia Országos Döntő 3. helyezés

Fülöp Zsófia 9/D

testnevelő: Barta Gábor, edző: Román Péter

  • Sí Diákolimpia Országos Döntő Óriás műlesiklás 4. helyezés

Ménesi Zsuzsanna 10/B

testnevelő: Kiss Tamás

  • Úszás Diákolimpia Országos döntő 100m fiú gyorsúszás 16. helyezés

Ivócs Bálint 9.d

testnevelő: Barta Gábor

 


Friss!

Nyolcadikosok figyelem!

A képre kattintva megtekinthető iskolánk tájékoztató füzete!

***


Pályaválasztási napok
(nyílt napok)

2017. november 15. 8.00 – 12.00
2017. november 21. 8.00 – 12.00
2017. november 22. 8.00 – 12.00

Bővebb információ itt!

***


Ingyenes felkészítő foglalkozás és tanulmányi verseny 8-os tanulóknak!

Bővebb információ itt!

***


Szóbeli felvételi témakörei


 

Indítandó szakképzéseink:

 


 

A KÖZGÉ hivatalos oldala a Facebook-on!

 


 

Nemzeti tehetségprogram

 


 

 

Kérjük támogassa alapítványunkat adója egy százalékával!
A Közgazdasági Szakoktatásért Alapítvány
adószám: 19133696-1-10

A rendelkező nyilatkozat itt letölthető.

Köszönjük!


 

Határtalanul! program: www.hatartalanul.eu

Összefoglaló itt!


 

 

 

 

 

 


 

Figyelem!
Weblapunk elsősorban a Firefox, Chrome és Opera böngészőket támogatja.
Internet Explorer böngészőt használva előfordulhat hogy egyes lapok hibásan vagy egyáltalán nem jelennek meg.

A honlapról letölthető pdf dokumentumok olvasásához az ingyenes, gyors, egyszerű Foxit Reader-t ajánljuk!

 

Mostantól tanulóink munkái virtuális galériánkban láthatók.

Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt.