2010/2011
Eredményeink a 2010/2011-es tanévben

Ssz.

Tanuló

Osztály

Verseny

Helyezés

Felkészítő tanár

1.

Szajcz Péter

12.b

2011. évi gyorsíró, gépíró, szövegszerkesztő bajnoki verseny Ifjúsági kategória

III.hely

Lakatos Éva


Szajcz Péter

12.b

a 2010.évi országos szövegszerkesztői versenyen az iskolák csoportjában

V.hely

Lakatos Éva


Szajcz Péter

12.b

és a pontszerző versenyen

IV.hely

Lakatos Éva

2.

Pászti-Nagy Kristóf

10.b

a 2010.évi országos szövegszerkesztői versenyen az iskolák csoportjában

V.hely

Lakatos Éva


Pászti-Nagy Kristóf

10.b

és a pontszerző versenyen

IV.hely

Lakatos Éva


Pászti-Nagy Kristóf

10.b

2011. évi gyorsíró, gépíró, szövegszerkesztő bajnoki verseny Ifjúsági kategória

I.hely

Lakatos Éva


Pászti-Nagy Kristóf

10.b

az Andrássy György Közgazdasági Szakközépiskola által szervezett "Bitrió" Megyei Informatika Verseny

II.hely

Rozmán Éva

3.

Kovács Péter

10.b

2011. évi gyorsíró, gépíró, szövegszerkesztő bajnoki verseny Ifjúsági kategória

II.hely

Lakatos Éva


Kovács Péter

10.b

az Andrássy György Közgazdasági Szakközépiskola által szervezett "Bitrió" Megyei Informatika Verseny

II.hely

Rozmán Éva


Kovács Péter

10.b

Implom József Helyesírási Verseny iskolai fordulóján

II. hely

Birinyi Aranka

4.

Sipos Dániel

10.b

2011. évi gyorsíró, gépíró, szövegszerkesztő bajnoki verseny Ifjúsági kategória

IX.hely

Lakatos Éva


Sipos Dániel

10.b

az Andrássy György Közgazdasági Szakközépiskola által szervezett "Bitrió" Megyei Informatika Verseny

II. hely

Rozmán Éva

5.

Péter Ilona

11.a

2011. évi Teöreök Aladár országos gépróversenyen

VI. hely

Lakatos Éva

6.

Susányi Barbara

10.a

"Élő történelem" verseny /Műszaki Kiadó által szervezett, országos/

VII.hely

Kovácsné Török Andrea

7.

Kéri Nikolett

10.a

"Élő történelem" verseny /Műszaki Kiadó által szervezett, országos/

VII.hely

Kovácsné Török Andrea

8.

Adorján Alexandra

10.a

"Élő történelem" verseny /Műszaki Kiadó által szervezett, országos/

VII.hely

Kovácsné Török Andrea

9.

Hidvégi Dániel

11.d

a 2010.évi országos szövegszerkesztői versenyen az iskolák csoportjában

V.hely

Lakatos Éva


Hidvégi Dániel

11.d

és a pontszerző versenyen

IV.hely

Lakatos Éva

10.

Pászti-Nagy Kristóf

10.b

a 2010.évi országos szövegszerkesztői versenyen az iskolák csoportjában

V.hely

Lakatos Éva


Pászti-Nagy Kristóf

10.b

és a pontszerző versenyen

IV.hely

Lakatos Éva

11.

Kisari Zalán

12.d

Szép Magyar Beszéd Verseny megyei döntő

I. hely

Kiss Judit


Kisari Zalán

12.d

Szép Magyar Beszéd Verseny országos döntő

részt vett

Kiss Judit


Kisari Zalán

12.d

Megyei szavalóverseny (Hatvan)

III. hely

Kiss Judit


Kisari Zalán

12.d

Egri Lokálpatrióta Egylet tehetségkutató Verseny (vers, próza)

II. hely

Kiss Judit


Kisari Zalán

12.d

Miénk a tér - megyei fesztivál (ének duett)

nívódíj

Mezey Judit

12.

Oszlánczi Kitti

9.b

Kertész Andor Megyei Matematika Verseny

I. hely

Rozmán Éva, Nagy Erika

13.

Schwarcz Melinda

12.d

Édes anyanyelvünk nyelvhasználati verseny

Kazinczy-érem, különdíj

Kiss Judit


Schwarcz Melinda

12.d

Német nyelvi szépirodalmi fordítóverseny II. kategória

I.hely

Kovácsné Török Andrea

14.

Kormos Dóra

12.d

Édes anyanyelvünk nyelvhasználati verseny

megyei forduló I. hely

Kiss Judit

15.

Bakos Katalin

12.c

országos SZÉT verseny

VII.hely

dr. Sesztákné Kappanószki Ildikó

16.

Balla Tamás

13.e

Informatika OKTV

döntőbe jutott

Bózsó Zoltán


Balla Tamás

13.e

országos SZÉT verseny

V. hely

Ikládiné Rácz Gyöngyi


Balla Tamás

13.e

az Andrássy György Közgazdasági Szakközépiskola által szervezett "Bitrió" Megyei Informatika Verseny

II.hely

Bózsó Zoltán

17.

Ferencz Fanni

12.a

Kertész Andor megyei matematika verseny

VI.hely

Pércsi Edit

18.

Gál Henrietta

13.e

Szép Magyar Beszéd Verseny megyei döntő

II.hely

Kovács Jánosné

19.

Juhász Kitti

12.a

Kertész Andor megyei matematika verseny

II. hely

Pércsi Edit

20.

Liktor Balázs

12.a

országos SZÉT verseny

IX.hely

Ikládiné Rácz Gyöngyi

21.

Szabó Brigitta

13.e

országos SZÉT verseny

VI.hely

Ikládiné Rácz Gyöngyi


Szabó Brigitta

13.e

Kertész Andor Megyei Matematika Verseny

III.hely

Herczeg Mária

22.

Szabó Mátyás

13.e

"A falak ereje nem a kőben van" címmel meghirdetett városi történelmi pályázat

II.hely

Kovács Jánosné

23.

Czajner Dániel

12.d

Észak-magyarországi Regionális Szépkiejtési Verseny

IV.hely

Szabó Martina


Czajner Dániel

12.d

Egri Lokálpatrióta Egylet tehetségkutató Verseny (vers, próza)

III. hely

Kiss Judit

24.

Pál Péter

10.a

Implom József Helyesírási Verseny megyei fordulóján

VI. hely

Kovács Jánosné

25.

Rátkai Katalin

10.b

Kertész Andor Megyei Matematika Verseny

IX. hely

Horneczkiné Szabó Klára, Nagy Erika

26.

Pap Andrea

9.a

Kertész Andor Megyei Matematika Verseny

X. hely

Horneczkiné Szabó Klára, Nagy Erika

27.

Molnár Gábor

10.a

Kertész Andor Megyei Matematika Verseny

III. hely

Bodó Éva

28.

Major Kitti

11.b

Kertész Andor Megyei Matematika Verseny

VI. hely

Bodó Éva

29.

Kormos Dóra

12.d

Kertész Andor Megyei Matematika Verseny

II. hely

Szabóné Búzás katalin

31.

Bányai Edömér

12.b

Kertész Andor Megyei Matematika Verseny

V. hely

Urbán Pálné


Bányai Edömér

12.b

Német nyelvi szépirodalmi fordítóverseny III. kategória

II.hely

Kovácsné Török Andrea

32.

Bagi Gábor

12.d

Kertész Andor Megyei Matematika Verseny

XI. hely

Tajtiné Bondár Katalin, Szabóné Búzás Katalin

33.

Juhász Kitti

12.a

Kertész Andor Megyei Matematika Verseny

II. hely

Pércsi Edit

34.

Ferencz Fanni

12.a

Kertész Andor Megyei Matematika Verseny

VI. hely

Pércsi Edit

35.

Jékli Bence

13.e

az Andrássy György Közgazdasági Szakközépiskola által szervezett "Bitrió" Megyei Informatika Verseny

II. hely

Bózsó Zoltán

36.

Molnár Gábor

13.e

az Andrássy György Közgazdasági Szakközépiskola által szervezett "Bitrió" Megyei Informatika Verseny

II. hely

Bózsó Zoltán

37.

Adorján Alexandra

10.a

Egri Csillagok Kollégium által rendezett történelmi verseny (XVI.sz. végvárak)

IV.hely

Kovácsné Török Andrea

38.

Pitlu Gergő

11.c

Egri Lokálpatrióta Egylet tehetségkutató Verseny (hangszer)

II. hely



Pitlu Gergő

11.c

Miénk a tér - megyei fesztivál (hangszer)

kiemelt nívódíj


39.

Szűcs Bernadett

12.d

Miénk a tér - megyei fesztivál (ének duett)

nívódíj

Mezey Judit

40.

Lakatos Mátyás

9.b

Egri Lokálpatrióta Egylet tehetségkutató Verseny (szóló ének)

II. hely

Mezey Judit

41.

Kis Viktória

10.d

Egri Lokálpatrióta Egylet tehetségkutató Verseny (szóló ének)

III. hely

Mezey Judit

42.

Baranyi Dániel

11.d

Utassy József szavalóverseny

III.hely

Rubóczky Éva

43.

Kacsó Edina

11.b

Implom József Helyesírási Verseny iskolai fordulóján

I. hely

Kiss Judit

44.

Kis Vivien

12.d

Édes anyanyelvünk nyelvhasználati verseny iskolai forduló

II. hely

Kiss Judit


Kis Vivien

12.d

Német nyelvi szépirodalmi fordítóverseny III. kategória

I.hely

Hering Zsuzsanna

45.

Verebélyi Ágnes

10.d

Édes anyanyelvünk nyelvhasználati verseny iskolai fordulója

III. hely

Ködöböczné Tóth Ágnes

46.

Ferencz Dalma

9.c

Szép Magyar Beszéd verseny iskolai fordulója

IV.hely

Rubóczky Éva

47.

Sumi Mercedes

11.c

Implom József Helyesírási Verseny iskolai fordulója

I.hely

Birinyi Aranka

48.

Berényi Lilla

12.c

Implom József Helyesírási Verseny iskolai fordulója

I.hely

Kiss Judit

49.

Mlinkó Gábor

11.b

Implom József Helyesírási Verseny iskolai fordulója

II. hely

Kiss Judit

50.

Bakó Erik

12.d

Szép Magyar Beszéd verseny iskolai fordulója

III. hely

Kiss Judit

51.

Tuboly Cintia

9.b

Szép Magyar Beszéd verseny iskolai fordulója

II. hely

Kovács Jánosné

52.

Kosztadinovszki Georgina

12.d

Angol nyelvű Valentin-napi versíró verseny

I.hely

Király Krisztina

56.

Jakab Tekla

10.a

Angol nyelvű Valentin-napi versíró verseny

I.hely

Dorkóné Luzsi Krisztina

53.

Kovács Viktor

11.a

Iskolai rajzpályázat

I. hely

Raab Tímea

54.

Kovács Kitti

10.c

Iskolai rajzpályázat

II. hely

Raab Tímea

55.

Béres Zsuzsanna

10.a

Iskolai rajzpályázat

III.hely

Raab Tímea

57.

Dobozi Katalin

11.d

Iskolai prezentációs verseny

I.hely

Péderi Attila

58.

Gál Szabina

11.d

Iskolai prezentációs verseny

I.hely

Péderi Attila

59.

Koczka Blanka

11.d

Iskolai prezentációs verseny

különdíj

Péderi Attila

60.

Dremmel Nóra

11.d

Iskolai prezentációs verseny

különdíj

Péderi Attila


Dremmel Nóra

11.d

Dobó István, a hányatott sorsú hős várkapitány - történelmi pályázat (városi)

II. hely

Kovács Jánosné

61.

Molnár Andrea

11.d

Dobó István, a hányatott sorsú hős várkapitány - történelmi pályázat (városi)

III. hely

Kovács Jánosné

62.

Kőhegyi Nikolett

9.d

Matematika háziverseny 9. évfolyam

I.hely

Szabóné Búzás Katalin, Herczeg Mária

63.

Misi Dóra

10. b

Matematika háziverseny 9. évfolyam

II. hely

Horneczkiné Szabó Klára

64.

Varga Zsanett

9.d

Matematika háziverseny 9. évfolyam

III. hely

Szabóné Búzás Katalin, Herczeg Mária

65.

Gergely Brigitta

9.b

Német nyelvi szépirodalmi fordítóverseny I. kategória

I. hely

Hering Zsuzsanna

66.

Tóth Márk

9.b

Német nyelvi szépirodalmi fordítóverseny I. kategória

II.hely

Dr. Románné Koós Márta

67.

Antal Gergely

9.d

Német nyelvi szépirodalmi fordítóverseny I. kategória

III.hely

Mező Krisztina

68.

Dienes Ilona

10.d

Német nyelvi szépirodalmi fordítóverseny II. kategória

II.hely

Dr. Dolmányosné Pázmándi Andrea

69.

Geda Andrea

10.d

Német nyelvi szépirodalmi fordítóverseny II. kategória

III.hely

Dr. Dolmányosné Pázmándi Andrea

70.

Deáki Zsuzsanna

12.d

Német nyelvi szépirodalmi fordítóverseny III. kategória

III.hely

Hering Zsuzsanna


 
Történelmi tanulmányi verseny

Adorján Alexandra, Kéri Nikolett és Susányi Barbara 10. A osztályos tanulók részt vettek a Műszaki Kiadó által szervezett országos „Élő történelem” című tanulmányi versenyen, az első három internetes forduló után sikerült bejutniuk a szóbeli döntőbe, melyet 2011. április 8-án rendeztek Budapesten, a Fazekas Gimnáziumban a legjobb 11 csapat számára. Sikeres szereplésükhöz gratulálunk!

 
Szép volt lányok!

Iskolánk  lány floorball csapatai (V. és VI. korcsoportos) 5. és 7. helyen végeztek a Diákolimpia Országos Döntőjében 2011. január 15-én Törökbálinton!

Bővebben...
 
Kertész Andor Megyei Matematika Verseny

2011. április 2.-án a Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnáziumban került sor a Palotás József és Kertész Andor Megyei Matematika Verseny megrendezésére.

Bővebben...
 
SZÉTV- döntő 2011

2011. március 28-29-én került megrendezésre Szolnokon a SZÉTV, azaz a Szakmai Előkészítő Érettségi Tárgyak Versenyének országos döntője, melyen iskolánkat négyen képviselhettük.

Bővebben...
 
Gépíró szövegszerkesztő verseny

Szajcz Péter és Pászti-Nagy Kristóf jeleskedtek szövegszerkesztésben!

Bővebben...
 
Utassy József szavaló verseny

Bükkszenterzsébeten 2010.november 13-án ( szombaton) rendezték meg az Utassy József szavaló versenyt. Baranyi Dániel iskolánk 11. d osztályos diákja, Rubóczky Éva tanárnő tanítványa a népes mezőnyben harmadik helyezést ért el.

 
Akikre büszkék vagyunk - Schwarcz Melinda

Iskolánk diákja, Schwarcz Melinda (11.D;  felkészítő tanára: Kiss Judit tanárnő) az „Édes anyanyelvünk" Országos Nyelvhasználati Verseny megyei döntőjében első helyezést ért el. Az Édes anyanyelvünk nyelvhasználati verseny országos döntőjében Sátoraljaújhely város emlékplakettjében részesült.

Bővebben...
 


Friss!

Nyolcadikosok figyelem!

A képre kattintva megtekinthető iskolánk tájékoztató füzete!


 

Indítandó szakképzéseink:

 


 

A KÖZGÉ hivatalos oldala a Facebook-on!

 


 

Nemzeti tehetségprogram

 


 

 

Kérjük támogassa alapítványunkat adója egy százalékával!
A Közgazdasági Szakoktatásért Alapítvány
adószám: 19133696-1-10

A rendelkező nyilatkozat itt letölthető.

Köszönjük!


 

Határtalanul! program: www.hatartalanul.eu

Összefoglaló itt!


 

 

 

 

 

 


 

Figyelem!
Weblapunk elsősorban a Firefox, Chrome és Opera böngészőket támogatja.
Internet Explorer böngészőt használva előfordulhat hogy egyes lapok hibásan vagy egyáltalán nem jelennek meg.

A honlapról letölthető pdf dokumentumok olvasásához az ingyenes, gyors, egyszerű Foxit Reader-t ajánljuk!

 

Mostantól tanulóink munkái virtuális galériánkban láthatók.

Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt.