Címlap Akikre büszkék vagyunk 2016/2017 Kuli Szimonetta 11. d osztályos tanulónk az Erasmus+ facebook arca
Kuli Szimonetta 11. d osztályos tanulónk az Erasmus+ facebook arca

A magazinban a 12. oldalon találod meg a róla szóló részt, amit a képre kattintva olvashatsz. „Négy hetes gyakorlatomat egy négycsillagos szálloda komplexumban töltöttem, ahol „laufer”-ként dolgoztam. A laufer olyan, mint a pincér, csak nem vesz fel rendeléseket. A gyakorlatom előtt nem tudtam 4-5 tányért a kezembe fogni, és el sem tudtam képzelni, hogy hatalmas súlyokat magabiztosan kivigyek emberek elé.

Ez sokat fejlődött a kint töltött idő alatt. Volt egy mentorunk, aki megmutatta ezeket a trükköket és azután el is várta, hogy használjuk őket. Miután hazaértem, az volt az első, hogy a tányérfogás technikáját megmutattam a társaimnak. A szakmai gyakorlatom megerősített abban, hogy jó szakmát választottam. Persze voltak nehézségek, de ezeken igyekeztem túllendülni. Mielőtt kimentem, úgy gondoltam, milyen jó, hogy ebbe a folyamatba is beleláthatok! hotel menedzser szeretnék lenni, így remélem, hogy lesz lehetőségem a ranglétrát végigjárni és belelátni a vendéglátás minden területébe.”

 

Friss!

Kérjük támogassa alapítványunkat adója egy százalékával!
A Közgazdasági Szakoktatásért Alapítvány
adószám: 19133696-1-10

A rendelkező nyilatkozat itt letölthető.

Köszönjük!


 

Nyolcadikosok figyelem!

A képre kattintva megtekinthető iskolánk tájékoztató füzete!

Általános felvételi információk nyolcadikosoknak!

***

Központi írásbeli felvételi vizsgák időpontja:

2018. január 20. 10:00

***

Szóbeli meghallgatások időpontja:

2018. február 26-28.

Szóbeli felvételi témakörei

***

A nyílt nap informatika óráján elkészült munkák letöltése.


 

Indítandó szakképzéseink:

 


 

A KÖZGÉ hivatalos oldala a Facebook-on!

 


 

Nemzeti tehetségprogram

 


 

 

Határtalanul! program: www.hatartalanul.eu

Összefoglaló itt!


 

 

Szivességbank

 

EFOP-1.3.5-16

 

 

 

 

 


 

Figyelem!
Weblapunk elsősorban a Firefox, Chrome és Opera böngészőket támogatja.
Internet Explorer böngészőt használva előfordulhat hogy egyes lapok hibásan vagy egyáltalán nem jelennek meg.

A honlapról letölthető pdf dokumentumok olvasásához az ingyenes, gyors, egyszerű Foxit Reader-t ajánljuk!

 

Mostantól tanulóink munkái virtuális galériánkban láthatók.

Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt.