Címlap Akikre büszkék vagyunk 2017/2018 Sikeres szereplés a városi versmondó versenyen
Sikeres szereplés a városi versmondó versenyen

Bolyki Jázmin iskolánk 11.e osztályos tanulója II. helyezést ért el a városi Arany János versmondó versenyen. Jázmint Hervai Ágnes tanárnő készítette fel. A  versenyt Arany János születésének 200. évfordulója alkalmából a Bartakovics Béla Kulturális Szövetség hirdette meg középiskolások számára. Jázminnak és felkészítő tanárának sok szeretettel gratulálunk.

 

 

A nemes versengést az egri Városházán rendezték meg 2017. szeptember 21-én. Az Andrássyt  az iskolai forduló legjobbjai: Bolyki Jázmin (11.e osztályos tanuló, felkészítő tanára: Hervai Ágnes tanárnő) , Németh Eszter (10.d osztályos tanuló, felkészítő tanára: Kiss Judit tanárnő) és Kelemen Petra (12.e osztályos tanuló, felkészítő tanára: Nagyné Gazsi Diána tanárnő) képviselték. Mindhárom versenyzőnk példásan helytállt. Gratulálunk, köszönjük tanáraiknak felkészítő munkájukat.

„A városi Arany János versmondó versenyen hárman képviseltük iskolánkat. A verseny nagyon érdekes és izgalmas volt. Tizenöt versenyzőtől hallhattuk a kötelező verset, az Epilogust, de mégis más - más előadásban. Ezután a szabadon választott verseket kísérhettük figyelemmel. Szebbnél-szebb versekkel örvendeztettek meg minket és a kedves zsűrit is a versenyzőtársaink. Iskolánk képviselői közül Bolyki Jázmin ért el II. helyezést, és így egy esélyt egy nagyszalontai kirándulásra az őszi szünetben. Ezúton is gratulálunk neki.”

Kelemen Petra 12.e

 

Friss!

Nyolcadikosok figyelem!

A képre kattintva megtekinthető iskolánk tájékoztató füzete!

Általános felvételi információk nyolcadikosoknak!

***

Központi írásbeli felvételi vizsgák időpontja:

2018. január 20. 10:00

***

Szóbeli meghallgatások időpontja:

2018. február 26-28.

Szóbeli felvételi témakörei

***

A nyílt nap informatika óráján elkészült munkák letöltése.


 

Indítandó szakképzéseink:

 


 

A KÖZGÉ hivatalos oldala a Facebook-on!

 


 

Nemzeti tehetségprogram

 


 

 

Kérjük támogassa alapítványunkat adója egy százalékával!
A Közgazdasági Szakoktatásért Alapítvány
adószám: 19133696-1-10

A rendelkező nyilatkozat itt letölthető.

Köszönjük!


 

Határtalanul! program: www.hatartalanul.eu

Összefoglaló itt!


 

 

 

 

 

 


 

Figyelem!
Weblapunk elsősorban a Firefox, Chrome és Opera böngészőket támogatja.
Internet Explorer böngészőt használva előfordulhat hogy egyes lapok hibásan vagy egyáltalán nem jelennek meg.

A honlapról letölthető pdf dokumentumok olvasásához az ingyenes, gyors, egyszerű Foxit Reader-t ajánljuk!

 

Mostantól tanulóink munkái virtuális galériánkban láthatók.

Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt.