Címlap Akikre büszkék vagyunk 2017/2018 Sikeres szereplés a városi versmondó versenyen
Sikeres szereplés a városi versmondó versenyen

Bolyki Jázmin iskolánk 11.e osztályos tanulója II. helyezést ért el a városi Arany János versmondó versenyen. Jázmint Hervai Ágnes tanárnő készítette fel. A  versenyt Arany János születésének 200. évfordulója alkalmából a Bartakovics Béla Kulturális Szövetség hirdette meg középiskolások számára. Jázminnak és felkészítő tanárának sok szeretettel gratulálunk.

 

 

A nemes versengést az egri Városházán rendezték meg 2017. szeptember 21-én. Az Andrássyt  az iskolai forduló legjobbjai: Bolyki Jázmin (11.e osztályos tanuló, felkészítő tanára: Hervai Ágnes tanárnő) , Németh Eszter (10.d osztályos tanuló, felkészítő tanára: Kiss Judit tanárnő) és Kelemen Petra (12.e osztályos tanuló, felkészítő tanára: Nagyné Gazsi Diána tanárnő) képviselték. Mindhárom versenyzőnk példásan helytállt. Gratulálunk, köszönjük tanáraiknak felkészítő munkájukat.

„A városi Arany János versmondó versenyen hárman képviseltük iskolánkat. A verseny nagyon érdekes és izgalmas volt. Tizenöt versenyzőtől hallhattuk a kötelező verset, az Epilogust, de mégis más - más előadásban. Ezután a szabadon választott verseket kísérhettük figyelemmel. Szebbnél-szebb versekkel örvendeztettek meg minket és a kedves zsűrit is a versenyzőtársaink. Iskolánk képviselői közül Bolyki Jázmin ért el II. helyezést, és így egy esélyt egy nagyszalontai kirándulásra az őszi szünetben. Ezúton is gratulálunk neki.”

Kelemen Petra 12.e

 

Friss!

Kérjük támogassa alapítványunkat adója egy százalékával!
A Közgazdasági Szakoktatásért Alapítvány
adószám: 19133696-1-10

A rendelkező nyilatkozat itt letölthető.

Köszönjük!


 

Nyolcadikosok figyelem!

A képre kattintva megtekinthető iskolánk tájékoztató füzete!

Általános felvételi információk nyolcadikosoknak!

***

Központi írásbeli felvételi vizsgák időpontja:

2018. január 20. 10:00

***

Szóbeli meghallgatások időpontja:

2018. február 26-28.

Szóbeli felvételi témakörei

***

A nyílt nap informatika óráján elkészült munkák letöltése.


 

Indítandó szakképzéseink:

 


 

A KÖZGÉ hivatalos oldala a Facebook-on!

 


 

Nemzeti tehetségprogram

 


 

 

Határtalanul! program: www.hatartalanul.eu

Összefoglaló itt!


 

 

Szivességbank

 

EFOP-1.3.5-16

 

 

 

 

 


 

Figyelem!
Weblapunk elsősorban a Firefox, Chrome és Opera böngészőket támogatja.
Internet Explorer böngészőt használva előfordulhat hogy egyes lapok hibásan vagy egyáltalán nem jelennek meg.

A honlapról letölthető pdf dokumentumok olvasásához az ingyenes, gyors, egyszerű Foxit Reader-t ajánljuk!

 

Mostantól tanulóink munkái virtuális galériánkban láthatók.

Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt.