Címlap Archívum
Kedves Nyolcadikos Diákok!

A szóbeli elbeszélgetés időpontjait elküldtük az általános iskoláknak.

Kérjük, a szóbeli felvételire az iskolai ellenőrzőt legyenek szívesek magukkal hozni!

A bővebbenre kattintva megtekinthetik az időpontokat.

 

 

 

 

Szóbeli felvételi beosztása:

2016. február 17. - I. bizottság

14.00

Benedek Emese Brigitta

14.05

Kovács Annamária

14.10

Asztalos Ábel

14.15

Bagyura Máté

14.20

Bagyura Petra

14.25

Bajza Tímea

14.30

Bakos Beáta Barbara

14.35

Balázs Boglárka

14.40

Balogh Nóra

14.45

Bán Viktor

14.50

Tarjányi László

14.55

Barczi László Dominik

15.00

Barna Anasztázia

15.05

Barócsi Vanda

15.10

Barta Dóra

15.15

Barta Ildikó

15.20

Bartus Réka

15.25

Bencze Panna

15.30

Bodnár Veronika

15.35

Bodó Réka

15.40

Borbás Dominik

15.45

Borbás Lili

15.50

Boros Vivien

15.55

Boza Roland

16.00

Burai Dorina

16.05

Csonka Márkó

16.10

Aleva Zsófia

 

2016. február 17. - II. bizottság

 

14.00

Csüllög Laura Zsófia

14.05

Dániel Alexandra

14.10

Deáki Tamás

14.15

Demkó Diána

14.20

Erdélyi Patrik

14.25

Farkas Kitti

14.30

Farkas Lili

14.35

Fülöp Petra

14.40

Gál Dániel

14.45

Gál Erzsébet

14.50

Gál Martin

14.55

Garami Zsófia

15.00

Giber Attila

15.05

Godó Ivett

15.10

Gotthárd Brigitta

15.15

Györki Evelin

15.20

Hajdu Milán

15.25

Hajnal Dóra Katrin

15.30

Halász Franciska Fanni

15.35

Halász Szabolcs

15.40

Hanuszka Gergő

15.45

Hanuszka Richárd

15.50

Helli Klaudia

15.55

Hortobágyi Viktória Korinna

16.00

Huncsik Noémi

16.05

Ivanics Anna

 

2016. február 17. - III. bizottság

14.00

Jakab Viktória Vanda

14.05

Kabai Mirella

14.10

Kaknics Péter

14.15

Katona Martin

14.20

Kelemen Viktória

14.25

Keller Dorina

14.30

Keszi Dominika

14.35

Kiss Ábel Péter

14.40

Kivés István

14.45

Klauzmann Nóra

14.50

Kockás Vivien

14.55

Pádár Ottó Áron

15.00

Kovács Zalán Erik

15.05

Köteles Blanka

15.10

Kuli Dorina

15.15

Lakatos Vivien

15.20

László Bernadett

15.25

Lázár Noémi

15.30

Lehnhardt Patrik

15.35

Linninger Adrienn Petra

15.40

Prokaj Gábor

15.45

Ludvig Anna

15.50

Maraszin Marcell

15.55

Máté Márk Tibor

16.00

Mátyás Patrícia

16.05

Pötös Tímea Klaudia

16.10

Tóth Nikoletta Tímea

 

2016. február 17. - IV. bizottság

 

14.05

Mészáros Zsófia

14.10

Mezei Mercédesz

14.15

Mező Panna

14.20

Módos Viktória

14.25

Molnár Kristóf

14.30

Molnár Sára

14.35

Murányi Elizabet Zsófia

14.40

Nagy Ivett

14.45

Nagy Kristóf Tamás

14.50

Nagy Vivien

14.55

Nemes Alexandra

15.00

Németh Laura

15.05

Pap Gábor

15.10

Pelle Viktória

15.15

Pénzeli Dorina

15.20

Türk Ádám

15.25

Pintér Réka

15.30

Pócs Dominik Ádám

15.35

Popovics Rebeka

15.40

Puporka Mónika

15.45

Rostás Róbert

15.50

Rózsa Timea

15.55

Rozsnaki Fanni

16.00

Sipos Olivér

16.05

Kis Luca Rozália

16.10

Török Maja

 

2016. február 17. - V. bizottság

 

14.00

Sóskuti Krisztina

14.05

Sóskuti Robin Williem

14.10

Stolcz Eudoxia Anna

14.15

Szabó Dorottya Patrícia

14.20

Szabó Károly Kevin

14.25

Szabó Róbert Márk

14.30

Szabó Szofi

14.35

Szabó Tamás Ákos

14.40

Mester Dorián

14.45

Szászi Mirella

14.50

Szklenár Norbert

14.55

Takács Tibor Máté

15.00

Titz Flóra

15.05

Tompa Vivien Piroska

15.10

Tóth Anna

15.15

Tóth Henriett Dorina

15.20

Tóth Kitti Zsófia

15.25

Váradi Letícia

15.30

Várallyai Dorina

15.35

Varga Valentina

15.40

Varga Vivien

15.45

Vécsi Kevin

15.50

Vitai Kristóf Tibor

15.55

Bódi Viktória

16.00

Zele Viktória Enikő

16.05

Simon Emese

16.10

Kockás Vivien

 

2016. február 17. - VI. bizottság

 

14.00

Nagy Tirza

14.05

Varga Dóra

14.10

Gomány Karolina

14.15

Bari Ramóna

14.20

Kis Viktória

14.25

Mező Lili

14.30

Korózs Patrik

14.35

Kovács Ágnes

14.40

Leszkovszky Bernadett

14.45

Török Llan Niké

14.50

Nagy Márkó Gyula

14.55

Nagy Szebasztián Roland

15.00

Görcsös Viktória

15.05

Jakab Liliána

15.10

Kerepesi Renáta

15.15

Pék Vivien

15.20

Sály Fanni

15.25

Szilágyi Martin

15.30

Urbán Dorka

15.35

Tóth Kristóf Sándor

15.40

Barta Bence

15.45

Csrenovicz Lili

15.50

Jobbágy Flóra Inez

15.55

Kovács Antónia

16.00

Oláh Bettina

16.05

Pálinkás Petra

 

2016. február 18. - I. bizottság

14.00

Baga Kitti Dominika

14.05

Bárány Lilla

14.10

Birincsik Domonkos

14.15

Farkas Krisztián

14.20

Marosán Orsolya

14.25

Mata Ferenc Márk

14.30

Pécsi Gergely

14.35

Pintér Mercédesz Margatréta

14.40

Szabó Adrienn

14.45

Szabó Rita

14.50

Veres Patrik

14.55

Veres Zsófia

15.00

Tóth Szonja Kiara

15.05

Fülep Viktória

15.10

Hajas Fanni

15.15

Veres Zsombor

15.20

Pelle Tamás

15.25

Schreiner Artúr

15.30

Bíró Evelin

15.35

Égető Dávid

15.40

Molnár Molli

 

2016. február 18. - II. bizottság

14.00

Verebélyi Dominik

14.05

Almádi Martin

14.10

Kola Gréta

14.15

Simon Ernesztina

14.20

Veres Franciska Ágota

14.25

Menyhárt Dániel

14.30

Montvai Máté

14.35

Kincs Linda Noémi

14.40

Bögös Zsombor László

14.45

Nagy Gabriella

14.50

Tóta Tamás Róbert

14.55

Alaxai György

15.00

Vincze Ervin

15.05

Tóth Ákos

15.10

Domány Bernadett

15.15

Huszár Dániel Zsolt

15.20

Páll Alexandra

15.25

Teleki Emese

15.30

Vanó Vivien

15.35

Reviczki Viktória

15.40

Pap Máté

 

2016. február 18. - III. bizottság

 

14.00

Szekeres Blanka

14.05

Szlávik Sára

14.10

Nagy Fanni

14.15

Balogh Viktória

14.20

Barta Berandett

14.25

Boros Bettina

14.30

Kovács Renáta

14.35

Kupas Andreea Denisa

14.40

Pilinyi Bettina

14.45

Ökrös Balázs

14.50

Dulai Zsófia

14.55

Donáth Nóra

15.00

Bóta Bianka

15.05

Gyarmati Dóra

15.10

Magyar Anett

15.15

Batki Nóra

15.20

Gyetvai András Márk

15.25

Csorba Kitti

15.30

Czékmán Luca

15.35

Guba Nelli

15.40

Antal Zsuzsanna Virág

 

2016. február 18. - IV. bizottság

 

14.00

Orsós Odett Henriett

14.05

Bozó Annabella

14.10

Ortó Karina Tünde

14.15

Ruskó Ádám

14.20

Bráth Réka

14.25

Bári Csenger Attila

14.30

Hosszú Kálmán

14.35

Kiss Kristóf János

14.40

Lakatos Zsombor

14.45

Sike József Dániel

14.50

Szerencsi Alíz

14.55

Szilágyi Martin Mihály

15.00

Fülöp Luca

15.05

Joharchy Réka

15.10

Nagy Dzsenifer Tünde

15.15

Stuller Bence

15.20

Vincze Virág Anna

15.25

Pádár Evelin

15.30

Szaniszló Zsófia

15.35

Puporka Kevin Roland

15.40

Majláth Eszter

 


2016. február 18. - V. bizottság

14.00

Balázs Dóra

14.05

Bárdió Krisztina

14.10

Biró Vivien

14.15

Cseh Orsolya

14.20

Francia Márton

14.25

Józsa Evelin

14.30

Magdus Georgina

14.35

Oláh Barbara

14.40

Rózsa Sándár Mátyás

14.45

Szabó Bernadett

14.50

Buzás Vanda Szonja

14.55

Győri Zsófia

15.00

Jankura Renáta

15.05

Kaló Kíra Gréta

15.10

Karanyicz Erzsébet Anna

15.15

Kelemen Balázs

15.20

Kormos Máté Ferenc

15.25

Macsinka Péter Zsolt

15.30

Molnár Bálint

15.35

Németh Gergely

15.40

Spisák Dorka

 

2016. február 19. - I. bizottság

 

14.00

Ajtai Evelin

14.05

Juhász Domonkos

14.10

Szabó Tamás

14.15

Tamkó Diána Eszter

14.20

Ujházi Ferenc

14.25

Végert Ignác Attila

14.30

Visnyai Kevin

14.35

Szűcs Violetta

14.40

Király Máté

14.45

Nagy Nóra

14.50

Panyik Petra

14.55

Tóth Márk Domonkos

15.00

Bajzát Attila Imre

15.05

Nagy Péter

15.10

Szabó Ivett

15.15

Kelemen Kristóf

15.20

Hajdú Mátyás

15.25

Varga Martina

15.30

Bózsó Péter

15.35

Kovács Gyula

Módosítás dátuma: 2016. február 17. szerda, 08:09
 

Friss!

Nyolcadikosok figyelem!

A képre kattintva megtekinthető iskolánk tájékoztató füzete!

Ingyenes felkészítő foglalkozás és tanulmányi verseny 8-os tanulóknak!

Bővebb információ itt!


 

Indítandó szakképzéseink:

 


 

A KÖZGÉ hivatalos oldala a Facebook-on!

 


 

Nemzeti tehetségprogram

 


 

 

Kérjük támogassa alapítványunkat adója egy százalékával!
A Közgazdasági Szakoktatásért Alapítvány
adószám: 19133696-1-10

A rendelkező nyilatkozat itt letölthető.

Köszönjük!


 

Határtalanul! program: www.hatartalanul.eu

Összefoglaló itt!


 

 

 

 

 

 


 

Figyelem!
Weblapunk elsősorban a Firefox, Chrome és Opera böngészőket támogatja.
Internet Explorer böngészőt használva előfordulhat hogy egyes lapok hibásan vagy egyáltalán nem jelennek meg.

A honlapról letölthető pdf dokumentumok olvasásához az ingyenes, gyors, egyszerű Foxit Reader-t ajánljuk!

 

Mostantól tanulóink munkái virtuális galériánkban láthatók.

Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt.