Címlap
Búcsú a végzős évfolyamtól

Végzős osztályaink szeretetteljes és megható műsorokkal búcsúztak tőlünk,  tanároktól, az iskolától. A szerenádokon vidám hangulatban elevenedtek meg az emlékek, a 4 vagy 5 itt eltöltött év rengeteg élményt, tanulást, dolgozatírást, barátságot, örömet vagy sírást hozott mindenkinek.

 

Köszönjük, hogy itt voltatok, várunk vissza benneteket, hogy elmesélhessétek, mennyire volt könnyű vagy nehéz a középiskola után az új kihívásokkal szembenézni. Várjuk karrier- vagy család történeteiteket, szívesen látunk Benneteket a Diáknapon vagy az Andrássy-napokon. Hozzátok el majd gyermekeiteket is hozzánk, hogy iskolánk több generációval is kötődhessen családotokhoz, ahogy ez most is sok esetben így van: szüleitek, nagymamátok, nagynénik és testvérek, unokatestvérek érettségiztek e falak között.

A szívlakatra feltett osztálylakatok fognak emlékeztetni, többek között, rátok, a tablókról fényképeitek fogják őrizni az itt maradt fiatalabb évfolyamokat, akik büszkén tekintenek majd fel és emlékeznek az együtt töltött évekre.

Találkozunk a Ballagáson!

Sok sikert kívánunk az előttetek álló vizsgákhoz!

 

Friss!

Kérjük támogassa alapítványunkat adója egy százalékával!
A Közgazdasági Szakoktatásért Alapítvány
adószám: 19133696-1-10

A rendelkező nyilatkozat itt letölthető.

Köszönjük!


 

Nyolcadikosok figyelem!

A képre kattintva megtekinthető iskolánk tájékoztató füzete!

Általános felvételi információk nyolcadikosoknak!

***

Központi írásbeli felvételi vizsgák időpontja:

2018. január 20. 10:00

***

Szóbeli meghallgatások időpontja:

2018. február 26-28.

Szóbeli felvételi témakörei

***

A nyílt nap informatika óráján elkészült munkák letöltése.


 

Indítandó szakképzéseink:

 


 

A KÖZGÉ hivatalos oldala a Facebook-on!

 


 

Nemzeti tehetségprogram

 


 

 

Határtalanul! program: www.hatartalanul.eu

Összefoglaló itt!


 

 

Szivességbank

 

EFOP-1.3.5-16

 

 

 

 

 


 

Figyelem!
Weblapunk elsősorban a Firefox, Chrome és Opera böngészőket támogatja.
Internet Explorer böngészőt használva előfordulhat hogy egyes lapok hibásan vagy egyáltalán nem jelennek meg.

A honlapról letölthető pdf dokumentumok olvasásához az ingyenes, gyors, egyszerű Foxit Reader-t ajánljuk!

 

Mostantól tanulóink munkái virtuális galériánkban láthatók.

Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt.