Címlap
Próba nyelvvizsgák az Andrássyban

Iskolánk nagyon jó kapcsolatot ápol az EKE Idegennyelvi Szolgáltató Centrumával és a Katedra nyelviskolával is. Mindkét intézmény lehetőséget biztosít diákjainknak, hogy pretesztelésen, próbavizsgán vegyenek részt angol és német nyelvből.

November elején több, mint 60 diákunk vett részt az EKE-n szervezett Origo nyelvvizsga pretesztelésen, illetve november végén ugyanennyi tanulónk  Languagecert típusú próbavizsgán próbálhatta ki magát, amit helyileg iskolánkban szervezett meg nekünk a Katedra nyelviskola. Nagy segítség ez a nyelvvizsga előtt álló diákoknak és tanáraiknak, így könnyebb felmérni a diákok felkészültségét. Az eredményeket még várjuk, reméljük, minél több diákunk fogja magát élesben is megméretni a jövő év első felében rendezett nyelvvizsgákon.