Címlap
Nyelvi karácsony az Andrássyban

Már hagyomány iskolánkban, hogy december utolsó hetében a nyelvi szakmacsoport nyelvi karácsonyi ünnepet szervez mindenkinek, aki érdeklődik az idegen nyelvek iránt. Az ünnepen elsősorban a 9-es előkészítős diákok lépnek fel rövid színdarabokkal, dalokkal, versekkel angol, német és francia nyelven. A diákok mindig lelkesen készülnek tanáraikkal együtt és színvonalas fellépéseikkel megszépítik a közös karácsonyvárást intézményünkben. Így volt ez ebben az évben is, különösen örültünk, hogy most már a nálunk első évüket töltő volt Ward Máriás diákokkal is megoszthattuk ezt az élményt. Több, mint 100 diák lépett fel a délután folyamán, végül a közös ünneplést ebben az évben is egy kis beszélgetés zárta tea és sütemény mellett. Köszönjük mindenkinek aki készült, aki készített és aki csak eljött és velünk volt. Hálásak voltunk ezért az együttlétért és jövőre is megrendezzük.

 

Friss!

Kérjük támogassa alapítványunkat adója egy százalékával!
A Közgazdasági Szakoktatásért Alapítvány
adószám: 19133696-1-10

A rendelkező nyilatkozat itt letölthető.

Köszönjük!


 

Nyolcadikosok figyelem!

A képre kattintva megtekinthető iskolánk tájékoztató füzete!

Általános felvételi információk nyolcadikosoknak!

***

Központi írásbeli felvételi vizsgák időpontja:

2018. január 20. 10:00

***

Szóbeli meghallgatások időpontja:

2018. február 26-28.

Szóbeli felvételi témakörei

***

A nyílt nap informatika óráján elkészült munkák letöltése.


 

Indítandó szakképzéseink:

 


 

A KÖZGÉ hivatalos oldala a Facebook-on!

 


 

Nemzeti tehetségprogram

 


 

 

Határtalanul! program: www.hatartalanul.eu

Összefoglaló itt!


 

 

Szivességbank

 

EFOP-1.3.5-16

 

 

 

 

 


 

Figyelem!
Weblapunk elsősorban a Firefox, Chrome és Opera böngészőket támogatja.
Internet Explorer böngészőt használva előfordulhat hogy egyes lapok hibásan vagy egyáltalán nem jelennek meg.

A honlapról letölthető pdf dokumentumok olvasásához az ingyenes, gyors, egyszerű Foxit Reader-t ajánljuk!

 

Mostantól tanulóink munkái virtuális galériánkban láthatók.

Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt.