Címlap
Tábor a Mátra „szívében”

Az idei tanévben lehetőséget kaptunk mi, diákszínpados és énekkaros tanulók, hogy egy mesés helyen négy napot töltsünk együtt Mátraszentimrén.

 

A tábor célja a csapatépítésen túl, hogy a számunkra minden évben nagyon fontos alkalomra, az iskola alapítványi estjére, készüljünk. Első napunk jórészt az utazással telt, a szállás elfoglalása után összeolvasó próbát tartottunk. A vacsora után volt alkalmunk kreativitást fejlesztő játékokat is játszani. A következő napon két új dalt is megtanultunk, valamint hozzá láttunk a táncok gyakorlásához. Mivel egész éjszaka esett a hó, így a délutáni programunk szánkózás és hógolyó csata volt. Miután megszáradtunk, a szálláshely kápolnájában zsoltárokat énekeltünk. A szombat még izgalmasabbnak ígérkezett, mert az ebéd előtti próbák után moziba indultunk. A 3 kilométeres túra után jól esett a gyöngyösi moziban megnézni a Jumanji című filmet. Vacsora után még táncházat is tartottunk, ahol mindenki nagyon jól érezte magát. A vasárnapi próba után még kihasználtuk a lehetőséget és szánkóztunk egy utolsót. Szomorúan búcsúztunk a csodaszép helytől és egymástól is.

Ez a négy nap összekovácsolt bennünket, és a gyakorláson túl még erősebb baráti szálakat alakított ki köztünk. A közös játék, az éneklések, az imák, a közös étkezések, az egy célért munkálkodás tényleg egy csapattá épített bennünket. És ez is volt a célja ennek a tanévközi tábornak Mátraszentimrén, a Stella Katolikus Egyházi Üdülőben, ahol a test és a lélek is pihenhet.

Köszönönjük a remek lehetőséget!

A tábort az EFOP 1.3.5 pályázatban vállaltaknak megfelelően szervezte meg számunkra iskolánk.

 

Bodnár Veronika 9.a

Pászti Mirtill 11.c

 

Friss!

Kérjük támogassa alapítványunkat adója egy százalékával!
A Közgazdasági Szakoktatásért Alapítvány
adószám: 19133696-1-10

A rendelkező nyilatkozat itt letölthető.

Köszönjük!


 

Nyolcadikosok figyelem!

A képre kattintva megtekinthető iskolánk tájékoztató füzete!

Általános felvételi információk nyolcadikosoknak!

***

Központi írásbeli felvételi vizsgák időpontja:

2018. január 20. 10:00

***

Szóbeli meghallgatások időpontja:

2018. február 26-28.

Szóbeli felvételi témakörei

***

A nyílt nap informatika óráján elkészült munkák letöltése.


 

Indítandó szakképzéseink:

 


 

A KÖZGÉ hivatalos oldala a Facebook-on!

 


 

Nemzeti tehetségprogram

 


 

 

Határtalanul! program: www.hatartalanul.eu

Összefoglaló itt!


 

 

Szivességbank

 

EFOP-1.3.5-16

 

 

 

 

 


 

Figyelem!
Weblapunk elsősorban a Firefox, Chrome és Opera böngészőket támogatja.
Internet Explorer böngészőt használva előfordulhat hogy egyes lapok hibásan vagy egyáltalán nem jelennek meg.

A honlapról letölthető pdf dokumentumok olvasásához az ingyenes, gyors, egyszerű Foxit Reader-t ajánljuk!

 

Mostantól tanulóink munkái virtuális galériánkban láthatók.

Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt.