Címlap
Tudásmegosztás iskolánk nyelvi szakmacsoportjában.

A nyelvi szakmacsoport tagjai mindig is fontosnak tartották és tartják azt, hogy tudjanak a legújabb módszerekről, alkalmazásokról és azt használják is a nyelvi órákon, ezzel is színesítve az iskolánkban kiemelt fontosságú nyelvoktatást.

Iskolánk aktívan részt vesz a Reversed Roles at School: Flipped Classroom and Learning Through Teaching Erasmus+ pályázatban.  Február elején egy ilyen tükrözött osztálytermi módszerre épülő órát láthattunk Schmidt Norbert kollégánk vezetésével és ötletei alapján.

 

A 12.d osztály angolos diákjainak egy a tanár úr által készített video filmet kellett megnézniük otthon az amerikai légitársaságokról,  majd a filmmel kapcsolatos feladatokat a Kahoot! alkalmazás segítségével, mobiltelefonon oldották meg az órán. A diákok rendkívül lelkesen végezték a feladatokat, látszott, hogy szeretik használni a módszert és az alkalmazást is. Ezután kollégánk egy workshop keretében megtanította az alkalmazás használatát azoknak, akik még nem ismerték azt. Minden résztvevő nagyon hasznosnak ítélte az órát és a workshopot is, köszönjük Schmidt Norbert kollégánk lelkesedését és segítségét.

 

Friss!

Kérjük támogassa alapítványunkat adója egy százalékával!
A Közgazdasági Szakoktatásért Alapítvány
adószám: 19133696-1-10

A rendelkező nyilatkozat itt letölthető.

Köszönjük!


 

Nyolcadikosok figyelem!

A képre kattintva megtekinthető iskolánk tájékoztató füzete!

Általános felvételi információk nyolcadikosoknak!

***

Központi írásbeli felvételi vizsgák időpontja:

2018. január 20. 10:00

***

Szóbeli meghallgatások időpontja:

2018. február 26-28.

Szóbeli felvételi témakörei

***

A nyílt nap informatika óráján elkészült munkák letöltése.


 

Indítandó szakképzéseink:

 


 

A KÖZGÉ hivatalos oldala a Facebook-on!

 


 

Nemzeti tehetségprogram

 


 

 

Határtalanul! program: www.hatartalanul.eu

Összefoglaló itt!


 

 

Szivességbank

 

EFOP-1.3.5-16

 

 

 

 

 


 

Figyelem!
Weblapunk elsősorban a Firefox, Chrome és Opera böngészőket támogatja.
Internet Explorer böngészőt használva előfordulhat hogy egyes lapok hibásan vagy egyáltalán nem jelennek meg.

A honlapról letölthető pdf dokumentumok olvasásához az ingyenes, gyors, egyszerű Foxit Reader-t ajánljuk!

 

Mostantól tanulóink munkái virtuális galériánkban láthatók.

Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt.