Címlap
Iskolai zöldség-gyümölcs nap

2018. február 15.-én újra megrendezésre került iskolánkban a mára már hagyománnyá vált zöldség-gyümölcsnap. Előzetes feladatként a plakátkészítést kaptuk, amineknek témája zöldéges, gyümölcsös receptek voltak. A plakátot elkészíthettük hagyományos rajz, festmény, montázs vagy digitális formában. Rengeteg ötletes munkát adtak be a diákok, a versenyt Pilinyi Bettina 9.b osztályos tanuló nyerte meg közönségszavazás alapján.
A vetélkedő reggelén mosolygós tanulók kínáltak minket finom, friss gyümölcsökkel. Tanítási órák után egy nagyon kellemes és játékos délutánt töltöttünk el társaimmal és a vetélkedőt szervező tanárokkal. A megméredtetés elején hatalmas zöldség-gyümölcs tálak várták hogy megkóstoljuk a finomabbnál finomabb és egézségesebb gyümölcsöket, zöldégeket. Rengeteg vicces, érdekes, elgondolkodtató játékot játszottunk, akadtak köztük nehezebbek (a memória játék, vagy a gyümölcs felismerő), de sok humoros feladatunk is volt, (zöldség- gyümölcs activity, furcsa aszalt gyümölcsök kóstolása és felismerése). Összességében nagyon jól éreztük magunkat és rengeteg érdekes dolgot hallhattunk, tanulhattunk. A vetélkedő végén természetesen született helyezés a csapatok között. Az nyeremény csomagnak mindenki nagyon örült és másnap közösen és büszkén fogyasztottuk el munkánk GYÜMÖLCSÉT!
Bodnár Veronika 9.a

 

Friss!

Kérjük támogassa alapítványunkat adója egy százalékával!
A Közgazdasági Szakoktatásért Alapítvány
adószám: 19133696-1-10

A rendelkező nyilatkozat itt letölthető.

Köszönjük!


 

Nyolcadikosok figyelem!

A képre kattintva megtekinthető iskolánk tájékoztató füzete!

Általános felvételi információk nyolcadikosoknak!

***

Központi írásbeli felvételi vizsgák időpontja:

2018. január 20. 10:00

***

Szóbeli meghallgatások időpontja:

2018. február 26-28.

Szóbeli felvételi témakörei

***

A nyílt nap informatika óráján elkészült munkák letöltése.


 

Indítandó szakképzéseink:

 


 

A KÖZGÉ hivatalos oldala a Facebook-on!

 


 

Nemzeti tehetségprogram

 


 

 

Határtalanul! program: www.hatartalanul.eu

Összefoglaló itt!


 

 

Szivességbank

 

EFOP-1.3.5-16

 

 

 

 

 


 

Figyelem!
Weblapunk elsősorban a Firefox, Chrome és Opera böngészőket támogatja.
Internet Explorer böngészőt használva előfordulhat hogy egyes lapok hibásan vagy egyáltalán nem jelennek meg.

A honlapról letölthető pdf dokumentumok olvasásához az ingyenes, gyors, egyszerű Foxit Reader-t ajánljuk!

 

Mostantól tanulóink munkái virtuális galériánkban láthatók.

Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt.