Címlap
Szent Patrik Nap az Andrássyban-zöldbe öltözik az iskola.

Március 13-án az iskola diákjai és tanárai a nyelvi szakmacsoport által szervezett Szent Patrik napi programokon vehetnek részt. Szent Patrik az írek védőszentje és nagyon sokféle szokás kötődik ehhez a naphoz, amelyet március 17-én ünnepelnek szerte a világon. Iskolánkban reggel a zöldbe öltözött diákokat és tanárokat zöld sütivel várjuk, a nap folyamán az ünnephez kötődő totót helyesen kitöltők pedig zöld csokoládét kapnak jutalmul. Az iskolában ír zene szól, és a két nagyszünetben ír táncházba hívunk mindenkit a tornaterembe. Az aulában a 9abd/1-es csoportja kiállítást szervez a naphoz kötődően, amit angol órákon tekinthetnek meg a diákok és kitölthetik az ehhez kapcsolódó feladatlapot. A 9-es nyelvi előkészítő osztályoknak a 3-4.órában játékos vetélkedő szervezünk, értékes, zöld jutalmak várják a legjobbakat. Szeretettel hívunk, várunk mindenkit!

 

Friss!

Kérjük támogassa alapítványunkat adója egy százalékával!
A Közgazdasági Szakoktatásért Alapítvány
adószám: 19133696-1-10

A rendelkező nyilatkozat itt letölthető.

Köszönjük!


 

Nyolcadikosok figyelem!

A képre kattintva megtekinthető iskolánk tájékoztató füzete!

Általános felvételi információk nyolcadikosoknak!

***

Központi írásbeli felvételi vizsgák időpontja:

2018. január 20. 10:00

***

Szóbeli meghallgatások időpontja:

2018. február 26-28.

Szóbeli felvételi témakörei

***

A nyílt nap informatika óráján elkészült munkák letöltése.


 

Indítandó szakképzéseink:

 


 

A KÖZGÉ hivatalos oldala a Facebook-on!

 


 

Nemzeti tehetségprogram

 


 

 

Határtalanul! program: www.hatartalanul.eu

Összefoglaló itt!


 

 

Szivességbank

 

EFOP-1.3.5-16

 

 

 

 

 


 

Figyelem!
Weblapunk elsősorban a Firefox, Chrome és Opera böngészőket támogatja.
Internet Explorer böngészőt használva előfordulhat hogy egyes lapok hibásan vagy egyáltalán nem jelennek meg.

A honlapról letölthető pdf dokumentumok olvasásához az ingyenes, gyors, egyszerű Foxit Reader-t ajánljuk!

 

Mostantól tanulóink munkái virtuális galériánkban láthatók.

Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt.