Címlap Programok HITTANTÁBOR SARUDON
HITTANTÁBOR SARUDON

A 2017, szeptember 01– 03. között szerveztük meg a hittantábort iskolánk 20 tanulójának a Tisza-tó melletti Sarudra az Egri Főegyházmegye, Genezáret lelkigyakorlatos házába. Ebben az évben a zsolozsma elmélyítése mellett a házasság szentségi jellege állt a középpontban. A táborban 13 lány és 7 fiú tanuló vett részt. Előadóink voltak Vámos György és felesége Vámos Kata, hittanárok. Előadásukban személyes tanúságtételt tettek életükről, találkozásukról, házasságukról. Rámutattak, hogy mi a fontos a párkapcsolatban és a házasságban. Kerékpártúrán vettünk részt, kosárlabda, futballmeccsek színesítették a napi programot. Szinte mindenki pingpongozott és csocsózott egymással. Jó volt látni és tapasztalni a felszabadult játék örömét. Meglátogattuk a sarudi új vízi kalandparkot, falumúzeumot. A tábor alatt „angyalkáztunk”. Péntek este kihúztuk a neveket, hogy ki – kire fog észrevétlenül vigyázni aztán majd másnap este ezt megbeszéltük, hogy ki vette észre azt, ki volt az ő „angyalkája”? Vasárnap reggel 9 órától Péter atyával beszélgettünk, majd ezt követően gyónási lehetőség volt. Jó volt látni, hogy 5 fő végezte el a szentgyónását. Délelőtt 10 órától tartottuk a szentmisét. A diákok végezték a szolgálatot: felolvasás, ministrálás. A szentáldozáshoz 9 fő járult, ami az előző évekhez képest komoly emelkedésnek számít! Az utazás miatt 11 órakor ebédeltünk. Ebéd után átadtuk a szobákat majd elindultunk a buszhoz.

Ebben az évben is nagyon jól éreztük magunkat! Köszönjük, hogy ott lehettünk!Bízunk abban, hogy jövőre is lesz hittantábor!

 

Friss!

Kérjük támogassa alapítványunkat adója egy százalékával!
A Közgazdasági Szakoktatásért Alapítvány
adószám: 19133696-1-10

A rendelkező nyilatkozat itt letölthető.

Köszönjük!


 

Nyolcadikosok figyelem!

A képre kattintva megtekinthető iskolánk tájékoztató füzete!

Általános felvételi információk nyolcadikosoknak!

***

Központi írásbeli felvételi vizsgák időpontja:

2018. január 20. 10:00

***

Szóbeli meghallgatások időpontja:

2018. február 26-28.

Szóbeli felvételi témakörei

***

A nyílt nap informatika óráján elkészült munkák letöltése.


 

Indítandó szakképzéseink:

 


 

A KÖZGÉ hivatalos oldala a Facebook-on!

 


 

Nemzeti tehetségprogram

 


 

 

Határtalanul! program: www.hatartalanul.eu

Összefoglaló itt!


 

 

Szivességbank

 

EFOP-1.3.5-16

 

 

 

 

 


 

Figyelem!
Weblapunk elsősorban a Firefox, Chrome és Opera böngészőket támogatja.
Internet Explorer böngészőt használva előfordulhat hogy egyes lapok hibásan vagy egyáltalán nem jelennek meg.

A honlapról letölthető pdf dokumentumok olvasásához az ingyenes, gyors, egyszerű Foxit Reader-t ajánljuk!

 

Mostantól tanulóink munkái virtuális galériánkban láthatók.

Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt.