Címlap Közösségi szolgálat 72 óra kompromisszum nélkül
72 óra kompromisszum nélkül

Tanárok és diákok dolgoztak együtt a hétvégén az önkéntes akcióban, melynek keretében pénteken, a nyitórendezvényen vettünk részt a Bazilikában, ahol a Katolikus Ifjúsági iroda vezetője köszöntötte a résztvevőket és mindenki megtudta, hogy hol és mit fog dolgozni szombaton.

Egy kis ajándékot is kapott mindenki, egy zöld színű 72 óra logós hátizsákot.

 

Szombaton iskolánkból kb. 170 diák dolgozott Egerben és Egerbocson. Volt, aki az iskola padlását és udvarát tette rendbe, volt, aki a Klapka utcában takarította a faleveleket, volt, aki az Érsekkertben szedte a szemetet, de voltak olyanok is, akik a Vidám Mancsok-nál kutyát sétáltattak vagy a Vízimolnár úti óvodában udvart takarítottak.

Az értékelés során kiderült, hogy bár sokan csak a közösségi szolgálatként elszámolható órákért jöttek, végül nagyon jól érezték magukat, sokat nevettek, új barátokra találtak és a közösen elfogyasztott zsíros kenyér és tea után vidáman és fáradtan tértek haza. Nagyon örülünk, hogy ilyen sokan jelentkeztek erre a hétvégi akcióra.

 

Friss!

Kérjük támogassa alapítványunkat adója egy százalékával!
A Közgazdasági Szakoktatásért Alapítvány
adószám: 19133696-1-10

A rendelkező nyilatkozat itt letölthető.

Köszönjük!


 

Nyolcadikosok figyelem!

A képre kattintva megtekinthető iskolánk tájékoztató füzete!

Általános felvételi információk nyolcadikosoknak!

***

Központi írásbeli felvételi vizsgák időpontja:

2018. január 20. 10:00

***

Szóbeli meghallgatások időpontja:

2018. február 26-28.

Szóbeli felvételi témakörei

***

A nyílt nap informatika óráján elkészült munkák letöltése.


 

Indítandó szakképzéseink:

 


 

A KÖZGÉ hivatalos oldala a Facebook-on!

 


 

Nemzeti tehetségprogram

 


 

 

Határtalanul! program: www.hatartalanul.eu

Összefoglaló itt!


 

 

Szivességbank

 

EFOP-1.3.5-16

 

 

 

 

 


 

Figyelem!
Weblapunk elsősorban a Firefox, Chrome és Opera böngészőket támogatja.
Internet Explorer böngészőt használva előfordulhat hogy egyes lapok hibásan vagy egyáltalán nem jelennek meg.

A honlapról letölthető pdf dokumentumok olvasásához az ingyenes, gyors, egyszerű Foxit Reader-t ajánljuk!

 

Mostantól tanulóink munkái virtuális galériánkban láthatók.

Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt.