Síelni tanultunk

Februárban sífoglalkozásokkal kezdődött az EFOP 1.3.5 pályázat sportklubja. Egy remek sítábornak lehettünk részesei Lengyelországban.

Iskolánk tanulói közül 28an vettek részt a táborban, többnyire síelni tudó gyerekek. Az időjárás nagyon kegyes volt számunkra, igazi szép téli napos idő volt szinte végig, rengeteg hóval. Bialka Tatrzanska  a lehető legjobb síterep diákcsoportok számára, mivel nagy széles, lankás pályái vannak, nem tudnak a gyerekek rátévedni meredek pályára.

Nagy hangsúlyt fektettünk az oktatásra, két testnevelő tanár és egy képzett síoktató vezette a csoportokat: kezdő, középhaladó és haladó kategóriákban. Tudásszintnek megfelelő feladatokat végeztettünk a gyerekekkel, próbáltunk javítani technikájukon, lécbiztonságot teremteni. A kezdő tanulók a tábor végére a 4 nap oktatás után minden pályán le tudtak jönni biztonsággal. A tábor végén síversenyt tartottunk, időre kellett szlalom pályán végigmenni, nemenként és tudásszintnek megfelelően értékeltük őket a díjkiosztón.

Esténként közös programokat, csapatépítést tartottunk, volt zenés vetélkedő, közös éneklés gitárral kísérve. Véleményem szerint, mindenki nagyon élvezte a tábort és reméljük jövőre is mindenki velünk fog tartani és jó hírét fogja vinni táborunknak.

Garabás-Farkas Dóra

testnevelő

 

Friss!

Kérjük támogassa alapítványunkat adója egy százalékával!
A Közgazdasági Szakoktatásért Alapítvány
adószám: 19133696-1-10

A rendelkező nyilatkozat itt letölthető.

Köszönjük!


 

Nyolcadikosok figyelem!

A képre kattintva megtekinthető iskolánk tájékoztató füzete!

Általános felvételi információk nyolcadikosoknak!

***

Központi írásbeli felvételi vizsgák időpontja:

2018. január 20. 10:00

***

Szóbeli meghallgatások időpontja:

2018. február 26-28.

Szóbeli felvételi témakörei

***

A nyílt nap informatika óráján elkészült munkák letöltése.


 

Indítandó szakképzéseink:

 


 

A KÖZGÉ hivatalos oldala a Facebook-on!

 


 

Nemzeti tehetségprogram

 


 

 

Határtalanul! program: www.hatartalanul.eu

Összefoglaló itt!


 

 

Szivességbank

 

EFOP-1.3.5-16

 

 

 

 

 


 

Figyelem!
Weblapunk elsősorban a Firefox, Chrome és Opera böngészőket támogatja.
Internet Explorer böngészőt használva előfordulhat hogy egyes lapok hibásan vagy egyáltalán nem jelennek meg.

A honlapról letölthető pdf dokumentumok olvasásához az ingyenes, gyors, egyszerű Foxit Reader-t ajánljuk!

 

Mostantól tanulóink munkái virtuális galériánkban láthatók.

Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt.